Найкращі спортсмени Умані отримуватимуть міські стипендії

Починаючи з 1 січня 2017 року, найкращі спортсмени Умані отримуватимуть міські стипендії. Рішення про заснування двох щомісячних стипендій у розмірі 2000 гривень кожна для перспективних спортсменів міста було прийнято на черговій сесії Уманської міської ради.

Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі міськради.

На здобуття стипендії можуть бути висунуті спортсмени – члени національних збірних команд України, спортсмени-інваліди – члени національних збірних команд України, спортсмени – кандидати до складу національних збірних команд України, спортсмени-інваліди – кандидати до складу національних збірних команд України, спортсмени, які перебувають у резервному складі національних збірних команд України, спортсмени-інваліди, які перебувають у резервному складі національних збірних команд України.

Стипендії призначаються рішенням виконавчого комітету Уманської міської ради на підставі протоколу комісії з проведення конкурсу на здобуття стипендії перспективним спортсменам.

Виплата стипендії припиняється у разі порушення спортсменом навчально-тренувального процесу, зниження спортивних результатів або дискваліфікації спортсмена, що підтверджується відповідними документами, на підставі протоколу комісії.

Фото http://region.unn.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *