Найкрасивіших людей Умані визначить голосування

«Колись Марк Цукерберг помітив, що  люди люблять оцінювати інших і створив програму в яку було внесено всіх студентів Гарварду. З часом вона перетворилась на найпопулярнішу соціальну мережу Фейсбук.  Ідею з оцінюванням людей я вирішив адаптувати під Умань, — так з’явився проект #uman_facemash,» — розповідає його засновник Ярослав Кулінєєв.

Про це повідомляє “Вечірня Умань”

Суть проекту дуже проста: система ран домно викидає 2-х людей однієї статі, і кожен бадаючий може відати свою симпатію тому, хто  йому більше сподобався.

«База учасників взята із соціальної мережі ВКонтакті.  Усі люди в яких було встановлено місце проживання Умань, автоматично стали учасниками проекту, а їх аватарки фотографіями профілю на сайті», — зазначає Ярослав.

Перевірити чи є ви у базі даних можна через авторизацію на сайті, після чого ресурс покаже ваш рейтинг та кількість лайків і дизлайків. Авторизація дозволяє заробляти рейтинг, тобто чим більше ви лайкаєте — тим більше заробляєте і на свій рейтинг також (350 оцінених — 1 лайк у вашу користь).

Голосування триватиме до 13 квітня 2017 року,  на переможців проекту чекають цінні подарунки.

Фото http://vch-uman.in.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *