Найспортивніше подружжя Черкас

Спортивна сім’я Айдашевих з Черкас прославляє рідне місто далеко за його межами.

Іфнормує “Чемпіон”.

Танцівниця Ольга Айдашева (Мельник) досягла чималих висот як спортсменка, а нині демонструє чудові результати як дитячий тренер.

aidasheva2Народилася Оля в Черкасах. Спортом почала займатися ще до школи. Ледь не з перших років стала переможницею національних змагань, чемпіонатів міста й області. Разом з партнером, рідним братом Костянтином Мельником, вони вдало виступали на змаганнях різного рівня. У 2005 році Олі та Костянтину присвоєно звання кандидата у майстри спорту України зі спортивних бальних танців.  З 2011 року по 2013 рік Оля неодноразово перемагала на Кубку міського голови Черкас. Багато років Ольга і Костянтин представляли Україну і Черкащину на міжнародних змаганнях зі спортивних бальних танцях у Блекпулі (Англія). Загалом в арсеналі Олі та її брата нараховується понад 100 дипломів та медалей різного ґатунку (Міжнародний фестиваль спортивного бального танцю “Київський Вальс – 2004” 4 місце; Міжнародний відкритий Чемпіонат “Кубок Ялти -2007” фіналісти; Міжнародний чемпіонат зі спортивних бальних танців “Київ Open – 2007″ фіналісти; Національний Чемпіонат України (10 танців) –  фіналісти; Національний Чемпіонат зі спортивних бальних танців «Молодь 2004 – 2008” переможці; Національні відкриті рейтингові та класифікаційні змагання зі спортивних бальних танців – “Зустріч друзів” -2013 – переможці; переможці Кубока Мера Черкас 2012-2013 і т.д.).

aidashev2Чоловік Ольги – Ернст Айдашев, кандидат в майстри спорту України з бодібілдингу, персональний тренер з бодибілдингу та фітнесу. Він  – неодноразовий переможець всеукраїнських та  міжнародних змагань: чемпіон IFBB 2012 (Бодібілдинг до 85 кг, Україна, Черкаси); IFBB абсолютний чемпіон з бодібілдингу 2013 (Україна); фіналіст всеукраїнських змагань 2014 (Львів, Бодібілдинг до 90 кг); бронзовий призер Чемпіонату України з бодибілдингу 2014 (Бодібілдинг до 90 кг); фіналіст відкритого чемпіонату Нью-Йорку 2016 з бодібілдингу (4 місце) NPC Steve Stone Metropolitan

Ернст та Ольга – звичайна родина, яка живе незвичайним спортивним життям, яке складають тренування, змагання, обмін досвідом та прості людські радощі.

Фото http://champion.cherkassy.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *