Найвродливіша черкаська студентка поділилася секретами краси

Ідеальна жінка мусить бути самостійною. Саме так вважає переможниця фінального етапу конкурсу “СтудМіс Черкащини”.

Серед 15 красунь достойною такого титулу журі визнало Катерину Бондуровську. Дівчина навчається на четвертому курсі кафедри економічної кібернетики ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Красуня відповіла на бліц-питання сайту Черкаси.city.

– Якою, на Вашу думку, має бути ідеальна жінка?

– Жінка має бути самостійною! Вміти стримувати свої емоції, заспокоювати і стимулювати чоловіків. І просто дарувати красу, як зовнішню, так і внутрішню.

– Чому Ви вирішили взяти участь у конкурсі «СтудМіс»?

– Я звикла до активного життя і давно вже мріяла про участь у “СтудМіс”, тому вирішила спробувати. Ще в дитинстві я брала участь у конкурсі “Попелюшка Черкащини”, посіла друге місце. Потім знову друге місце на конкурсі краси “Міс ЧНУ”. Тепер “СтудМіс Черкащини” приніс мені довгоочікувану перемогу.

– Про що ви мрієте?

– Просто бути щасливою щодня і насолоджуватися життям, роботою, улюбленою справою, можливо, моделінгом, дарувати радість іншим, знайти своє покликання.

– Як підтримуєте себе у гарній формі?

– Щоб гарно виглядати, потрібні збалансоване харчування, заняття в тренажерному залі, активний спосіб життя, і, звісно, посмішка.

Катерина Бондуровська представлятиме Черкащину на всеукраїнському конкурсі “СтудМіс України”, який восени проведуть у столиці.

Фото http://cherkasy.ua.city/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *