Напередодні мотопробігу Черкаські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання

З 29 травня по 4 червня на Черкащині відбудеться традиційний міжнародний мотофестиваль “Тарасова Гора”. З досвіду минулих років участь у цьому популярному в цій субкультурі заході візьмуть кілька тисяч байкерів не лише з України, а й із найближчих країн. Головне бажання мотовершників гарно відпочити, а головне завдання, яке хвилює Службу порятунку забезпечити безпечні умови для усіх учасників фестивалю.

Про це на своїй сторінці у “Facebook” повідомляє Управління ДСНС у Черкаській області.

Під час навчань рятувальники перевірили знання обслуговуючого персоналу основних правил безпеки, та дій на випадок виникнення надзвичайної ситуації, оперативного реагування та гасіння умовної пожежі.

blank

Відпрацьовуючи практичний етап, пожежно-рятувальні підрозділи відпрацювали дії під час ліквідації умовної пожежі в будівлі. Вивчили особливості проведення евакуації потерпілих з другого поверху.
Найбільшу загрозу у таборі байкерів, у відповідності до змодельованих ситуацій, становить загроза вибуху пального, пожежа у приватних кімнатах і відповідно задимлення приміщень. Саме тому, усі дії рятувальників відпрацьовувалися з огляду на протидію цим загрозам.

blank

– Подібні навчання проводяться з метою відпрацювання спільних дій оперативної служби і персоналу об’єкту. Вони є надзвичайно важливими як для професійних рятувальників, так і для працівників об’єкту, адже моделювання та відпрацьовування умовних надзвичайних ситуацій дозволяють вогнеборцям діяти більш оперативно та впевнено під час реальних надзвичайних ситуацій, – зазначив начальник відділу реагування на надзвичайні ситуації Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Горобець.

Фото https://www.facebook.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *