Напередодні першого судового засідання по позову Бондаренка проти Зеленського до мерії Черкас нагрянули аудитори

Вчора більшість керівників структурних підрозділів ЧМР отримали “листи щастя” від Державної аудиторської служби, яка, незважаючи на продовжений в Україні карантин, позапланово (!) здійснить ревізію діяльності мерії. Про це пише “Дзвін“.

Чому позапланово?  А тому що, у попередніх планах відомства на проведення перевірок такий об’єкт, як міська рада Черкас, був відсутній.

Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив вчора заступник міського голови Ігор Волошин, виклавши відповідні попередження від Держаудитслужби.

Проте це не єдиний “сюрприз”, що спіткав керівництво міста і, зокрема, міського голову Черкас Анатолія Бондаренка вчора.

— Я, коли прийшов на роботу, отримав два цікавих листи. Перший – про скасуванню Бондаренку допуску до державної таємниці, від СБУ. Цікавий лист, я розумію, що Служба безпеки замість того, щоб займатися пошуком шпигунів, вона зранку і до ночі зайнята головою міста Черкаси, за те що він посмів, все таки, послабити карантин, – сказав він у відео, звертаючись до громади міста, викладав у власному ФБ:

Наразі жодних пояснень, через які конкретні гріхи Бондаренка “відлучили” від державної таємниці, від СБУ досі не надійшло. Лише набір службових штампів і фраз. Майже як у пісні з колишнього радянського серіалу про звитяжну міліцію “Слідство вели знатоки”: “Єслі гдє-то коє-кто у нас порой…”

“Совпадение? Не думаю!”

Але найпримітнішим для суспільства має стати той факт, що усі ці малоприємні для будь-якого обраного очільника міста чи держслужбовця “сигнали” випали на долю Черкаської мерії та міського голови у переддень початку суду (23.06.2020р.) за позовом Анатолія Бондаренка про захист честі й гідності проти президента Зеленського.

До теми: Анатолій Бондаренко готує позов до суду: Слова Зеленського про кримінальні справи проти мене — брехня!

Тоді, як відомо, без жодних реальних фактів Зеленський назвав мера Черкас “бандитом” і розповів про начебто десятки кримінальних справ проти міського голови.

У цьому контексті стає абсолютно ясно, чого раптом перевіряючі служби та СБУ кинулися, наче по команді (а у подібні співпадіння жодна людина при здоровому глузді не повірить!),  будь в яку ціну вишукувати компромат у діяльності і самого Бондаренка і департаментів міської ради Черкас.

Бо скоріш за все саме таку команду вони й отримали з Офісу на Банковій… Оскільки у разі, якщо суд встановить брехливість публічних звинувачень на адресу мера Черкас з боку Зеленського, репутація останнього (й так вже сильно “підмочена” чисельними скандалами навколо його команди та самого Зе!) впаде ще більше.

А дозволити собі це напередодні місцевих виборів восени цього року “слуги народу” ніяк не можуть…

Тому й злітаються, наче круки на здобич, до Черкас усі можливі контролери. Тому й ставитимуть “палки в колеса” усіма можливими способами правоохоронці, щоб тиснути на працівників мерії і “накопати” бодай щось на самого бунтівного мера.. І назвати усю цю “активність” інакше ніж політичним тиском вже не можна.

Влад Брова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *