Наступного року прогресивний Канів повністю закриє проблему із безпритульними тваринами

Лише за рік дії місцевої Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, тут було вакциновано проти сказу та стерилізовано до 200 безпритульних тварин  – і роботи, що продовжаться навесні наступного року, повністю вирішать проблему безконтрольного розмноження безпритульних тварин.

– Ми першими в області прийняли програму, що вирішує проблему  регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, – констатує міський голова м. Канів Ігор Ренькас. – Впроваджувати її почали навесні цього року, коли було провакциновано проти сказу і стерилізовано майже 130 безпритульних тварин. У цьому нам допомогла міжнародна благодійна організація «Чотири лапи», нині ж ми самі виділили кошти і провели роботи власними силами. Канів завжди був передовим містом, інакше і не можна: це Мекка для мільйонів людей, і не лише українців, тож ми завжди намагаємося бути в авангарді і впроваджувати все те, що дасть можливість Каневу стати прогресивним європейським містом.

– Для проведення робіт ми запросили ветеринарного лікаря із м. Ватутіне (яка  проводить операції за методом, що не потребує зняття швів і тривалого утримання тварин) та місцевого кінолога (який допоміг нам з виловом тварин), – розповідає директор канівського КП  «Місто» Дмитро Шайдаров. – таким чином, лише за три дні нам вдалося стерилізувати, вакцинувати та ідентифікувати (кліпса у вухо) більше 50 тварин. Ці роботи ми плануємо продовжити на весну, якраз перед сезоном «собачих весіль»  –  і таким чином повністю закрити для Канева проблему безконтрольного розмноження безпритульних тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *