Науковці Черкащини минулого року найбільше витратили на експериментальні розробки

Минулої суботи, 19 траня в Україні відзначався День науки. До цього професійного свята Головне управління статистики по Черкащині оприлюднило звіт, щодо наукових установ та робіт у області.

У 2017р. здійсненням наукових досліджень і розробок (далі — НДР) в області займались 20 підприємств.

Загальний обсяг витрат на виконання НДР власними силами підприємств становив 97,4 млн.грн. Основним джерелом фінансування наукових розробок в регіоні були кошти вітчизняних та іноземних інвесторів (81,3% загальних асигнувань). Частка фінансування витрат на виконання НДР за рахунок державного бюджету становила 18,7% (у 2016р. — 11,4%). Найбільша частка витрат припадала на науково-технічні (експериментальні) розробки (38,4%), прикладні наукові дослідження становили 36,5%, фундаментальні — 25,1%.

Для успішної роботи наукових організацій велике значення має формування в них кадрового складу наукових співробітників.

Станом на 1 січня 2018р. в організаціях та підприємствах, які здійснювали наукові дослідження і розробки працювало 705 осіб. Серед виконавців НДР 449 дослідників, 132 техніки. У виконанні наукових досліджень і розробок брали участь 41 фахівець, що має науковий ступінь доктора наук, 124 фахівці — ступінь доктора філософії (кандидата наук).

Фото Новости-Грузия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *