Науковців з ЧНУ нагородили у Києві

З нагоди Дня науки в столиці України відбулося нагородження кращих вчених нашої держави, серед яких доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри хімії та наноматеріалознавства ЧНУ ім. Б. Хмельницького Борис Мінаєв, який входить до п’ятірки найуспішніших вчених ВНЗ України, повідомляє “Нова Доба“.

Знаному метру фізичної хімії було вручено престижну міжнародну відзнаку – премію Scopus Awards Ukraine. Scopus – це міжнародна бібліографічна та реферативна база даних і водночас інструмент для відстеження цитованості опублікованих наукових матеріалів, а відтак і встановлення результативності дослідницьких зусиль вчених.

Того ж пам’ятного для нашого краю дня в стінах Київського національного університету ім. Т. Шевченка посвідчення лауреатів щорічної премії Президента України для молодих вчених (40 тисяч у грошовому еквіваленті) отримали кандидати хімічних наук, викладачі ЧНУ ім. Б. Хмельницького Гліб Баришников та Валентина Литвин, які показали плідні наукові результати в царині наноелектроніки і наномедицини. Підкреслимо, що названі юні обдарування є учнями професора Б. Мінаєва. До речі, Г. Баришніков нині тимчасово перебуває на дослідницькій роботі у Вищій королівській технічній школі (м. Стокгольм, Швеція), в якому як запрошений професор викладає і його Вчитель.

Фото Нова Доба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *