Навчальний семінар із організації агропромислового виробництва провели в Умані

Днями на базі НКЦ «Інституту післядипломної освіти та дорадництва» Уманського національного університету садівництва з відбувся навчальний семінар «Організація агропромислового виробництва».

Керівники та спеціалісти управлінь агропромислового розвитку обласної та районних державних адміністрацій підвищували свою кваліфікацію.

Крім навчального процесу учасники семінару також мали змогу ознайомитися з найсучаснішими технологіями вирощування овочів закритого ґрунту на базі Уманського тепличного комбінату, де експлуатуються найсучасніші теплиці європейського зразка, інформують в Управлінні агропромислового розвитку Черкаської ОДА.

Інноваційні конструкції таких теплиць дозволяють підвищити світловий потік більш ніж на 10% порівняно з теплицями попереднього покоління.

Складна комп’ютеризована система підтримки мікроклімату, енергозберігаюча технологія використання парникових газів та інші унікальні, новаторські рішення в теплицях дозволяють істотно підвищити не тільки врожайність, але і якість продукції, знизивши при цьому енерго- і трудовитрати.

Фото http://dr.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *