Наймасштабніша громадська подія року: у Черкасах відбудеться Форум “ГРАНТуємо зміни 4.0”

27 листопада у приміщенні Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації (вул. Б. Вишневецького, 17) відбудеться форум громадський організацій та ініціатив “ГРАНТуємо зміни 4.0”.

Він збере максимальну кількість громадських організацій, аби надихнути їх на активізацію громадянської участі у житті суспільства. Мотивуючі приклади успіхів на ярмарку ініціатив, потужні виступи спікерів, практичні сесії, щонайменше 300 учасників та представників громадських ініціатив, що обмінюватимуться досвідом активізації участі жителів в функціонуванні громад – усе це буде на форумі.

Основні питання Форуму:

  • Як пробудити свою громаду до розвитку?
  • Як перетворити жителів із пасивних отримувачів послуг на активних творців змін?
  • У чому сила успішних громад, як її знайти та застосувати?

Учасники форуму зможуть відвідати або презентувати свою громадську організацію на ярмарку ініціатив, заслухати доповіді спікерів форуму про можливості отримання фінансової підтримки для своїх проектів, а також взяти участь у практичних тематичних сесіях. Ті проекти на ярмарку, які отримають найбільше уподобань – будуть нагороджені корисними призами.

Щоб стати учасником Форуму, необхідно зареєструватися за гіперпосиланням: bit.ly/27-11-2018. Для участі у ярмарці громадським організаціям реєстрація відкрита тут: bit.ly/27-11-NGO

Серед організаторів Форуму – Департамент регіонального розвитку та Департамент культури Черкаської ОДА, Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, а також – громадські організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *