Названо хто отримує найвищу зарплату в області

Найвищий рівень оплати праці спостерігався у державному управлінні й обороні, обов’язковому соціальному страхуванні, промисловості, оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів, фінансовій та страховій діяльності, де заробітна плата працівників перевищила середній показник по економіці області в 1,2–1,4 раза, інформує Головне управління статистики у Черкаській області.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб у квітні 2016р. становила 3911 грн, що у 2,8 раза вище рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму на одну працездатну особу(1378 грн) і склала 101,1% до березня 2016р. та 123,1% до квітня 2015р.

Значно нижче, ніж у середньому по області, оплачувалася праця зайнятих у поштовій та кур`єрській діяльності, тимчасовому розміщуванні й організації харчування, де рівень заробітної плати не перевищив 60% від середнього по економіці області.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника за січень–квітень 2016р. становила 3722 грн і зросла порівняно з відповідним періодом попереднього року на 27,2%.

Фото fakeoff.org 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *