Небайдужі черкащани об’єдналися в ініціативу і оздоблюють лікувальні заклади

Оздобити приміщення лікувальних закладів взялися учасники черкаської ініціативи «Кольоровий світ». Організатором проекту виступила екс-депутат обласної ради Світлана Трофімова.

Як розповіла «Прочерку» куратор проекту Наталія Волошина, ініціативу розпочали ще торік.

«За цей час, оздобили стіни міської дитячої лікарні, зокрема неврологічне відділення. Акцент зробили на медичних закладах, щоб  підняти насамперед настрій людям, які там лікуються. Ми запропонували допомогти вищим навчальним закладам, тим де є дизайнерські кафедри. Відгукнулися Черкаський державний технологічний університет, Черкаський державний бізнес-коледж, Черкаський національний університет, також дитяча арт-студія «GLORIA» та позашкільні навчальні заклади», – наголосила Наталія Волошина.

За її словами, все робилося на волонтерських засадах. Оздоблення стін закладів відбувалося за узгодження з міською владою.

«Після завершення розпису стін лікарні ми отримали подяки від міського голови і були дуже задоволені. Опісля розфарбували спортивний зал в міському протитуберкульозному диспансері. Але там малювали художники, яких знайшла Всеукраїнська мережа ЛВЖ в Черкаській області», – говорить Наталія Волошина.

16603137_1221108504652087_4593551620180981190_n

Волошина також додала, що вони оновлювали дитячий дошкільний навчальний заклад №13 для дітей з порушенням зору.

«Саме в цьому садочку є унікальний об’єкт «Зимовий сад», єдиний в нашому місті. Він був в занепаді. Там 50 квадратних метрів, височенна стеля 3 – 4 метра, вся стіна зі скла, вітражі. Хочемо зробити реконструкцію, розмістити живі рослини. А для малювання обрали таку тему, як «Пори року», бо дітям з порушенням зору буде корисно перебувати в кольоровому приміщенні. Ми запропонували навчальним закладам розмалювати стіни, і участь взяли студенти ЧДТУ», − розповіла Наталія Волошина.

Фото http://procherk.info/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *