Нещодавно створеним громадам допомагають стати на шлях розвитку

12 лютого Черкаський регіональний офіс Програми «ULEAD з Європою»  надав консультативну допомогу у селі Леськи Черкаського району.

Радники Черкаського РО Юлія Поліщук та Микола Гулько надали найактуальнішу інформацію щодо особливостей процедури приєднання та діяльності органів місцевого самоврядування громади після приєднання. Учасники заходу обговорили найбільш актуальні проблемні питання пов’язані з правонаступництвом  майна, прав та обов’язків громади, що приєдналася та питання формування бюджету. Радники Черкаського РО надали вичерпні відповіді на запитання про присвоєння рангів посадовим особам, статус керівника центру соціальних служб, переведення посадових осіб на рівнозначну посаду.

***

Для довідки: Черкаський регіональний офіс ULEAD з Європою / ULEAD with Europe створено за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою». Це – Програма, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *