Невикористані суми субсидій повертатимуть їхнім одержувачам

Механізм перерахунку та виплати одержувачам субсидії невикористаних сум обговорили під час всеукраїнської селекторної наради під керівництвом Віце-прем’єр-міністра Павла Розенка.

Інформує Черкаська ОДА.

Зауважимо, порядок призначення та надання населенню житлових субсидій змінено – відповідно до Постанови КМУ від 1 травня. Відтепер по закінченню опалювального сезону підприємствами – надавачами комунальних послуг невикористана сума субсидій для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води, газо- та електропостачання для індивідуального опалення повертається  в повному обсязі.

Розрахунок невикористаних сум субсидій та списки осіб, у яких зазначаються відповідні суми невикористаної субсидії, проводиться організаціями – надавачами послуг та подаються управлінням соціального захисту населення до 1 червня, повідомив Віце-прем’єр:

– Монетизуються невикористані суми субсидій з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 м3природного газу або вартості 150 кВт/г електричної енергії. Ці кошти перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через  поштові відділення. Управліннями соціального захисту до 1 вересня приймаються заяви таких одержувачів субсидій.

У ході засідання перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль поінформував про те, що на початок травня на Черкащині субсидії отримували 282, 6 тис. домогосподарств. Це на 92 тис. більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Сума нарахованих субсидій за період цього року становить 2 млрд 199 млн грн. При цьому в області налічується 234 тепло-, водо-, електро- та газопостачальних підприємств, яким необхідно здійснити розрахунки залишків невикористаних субсидій.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *