“НІБУЛОН” побудує на Уманщині елеватор за $ 15 млн

ТОВ СП «НІБУЛОН» зведе потужний елеваторний комплекс з приймання та відвантаження зернових та олійних культур у селі Ладижинка Уманського району. Завод планують звести вартістю $ 15 млн. Після його введення в експлуатацію майже 100 селян отримають тут роботу, інформує  Вчасно.

10 березня У Ладижинці відбулися громадські слухання з питань обговорення Детального плану території з метою розміщення комплексу по прийманню, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур в адміністративних межах Ладижинської сільської ради за межами населеного пункту.uman

– Перше знайомство із компанією відбулось минулої осені, під час інвестиційного форуму по Черкаській області. На цьому ж форумі і було досягнуто конкретних домовленостей. За останні 10-15 років у нас в районі не було такого потужного інвестора, який прийшов, вклавши великі фінансові ресурси та створивши робочі місця. Наш район – сільськогосподарський, тому це, перш за все, на користь товаровиробників, які матимуть можливість вигідно реалізовувати ту продукцію, яку виробляють на полях, і отримувати добрі фінансові результати від своєї праці. Це дуже важливо! І хочу запевнити, що ми все зробимо, щоб інвестор не шкодував про свій прихід на Уманщину, – зазначив голова Уманської районної державної адміністрації Віталій Олійник.

У будівництві цього комплексу візьмуть участь близько тисячі чоловік, після здачі об’єкта в експлуатацію на ньому буде створено близько ста робочих місць для жителів села Ладижинка та прилеглих сіл.

Учасники громадських слухань одноголосно погодили Детальний план території з метою розміщення елеватора.

– Відкриття такого потужного елеватора – знакова подія для Уманського району. Приємно констатувати, що в такий складний для держави час є підприємства, які готові розвивати свій бізнес у нашому регіоні, –  зазначила голова Уманської районної ради Оксана Супрунець.

Фото “Вчасно”, www.svb.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *