Німецька делегація запропонувала Золотоноші співпрацю по екологічному проекту

До Золотоноші в черговий раз завітали партнери із Німеччини. У планах дружнього візиту делегації було відвідання машинобудівного заводу та лікеро-горілчаного підприємства «Златогор». Мер німецького міста Плауен Ральф Обердорфер приїхав з професором і керівником організації, яка займається утилізацією сміття і екологічними проектами в ЄС .

Як інформують офіційному сайті міста, у Європі вони впровадили не один подібний проект. Нині розглядають наше місто, як перше в Україні, де вони б хотіли спробувати це впровадити, використовуючи екологічні субвенції Євросоюзу. Чи вдасться це зробити, покаже час і подальша співпраця між містами. Як зауважив начальник управління ЖКГ Олександр Флоренко, беручи до уваги нинішній спосіб утилізації сміття, який використовується в нашому місті і в країні в цілому, всім зрозуміло, що далі зволікати з цим не можна.

Другий день візиту німецької делегації стартував із зустрічі з депутатським корпусом міської ради. Гості поділилися враженнями від відвідин та спілкування з машинобудівниками на чолі з керівником підприємства Станіславом Лимарем. Побували у сучасно відремонтованому цеху та лабораторії Золотоніського машбуду. Заклали основу партнерським відносинам із колективом заводу, про який вони знали і чули заздалегідь. Другу частину дня делегація з Плауена провела на полігоні твердих побутових відходів.

Учора ж директор краєзнавчого музею Віта Ямборська провела для гостей екскурсію Золотоношею. Опісля візит до одного із найстаріших і потужних підприємств міста – лікеро-горілчаний заводу «Златогор».

blank

blank

blank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *