Німецькі рятувальники запропонували золотоніським колегам взяти участь в спільних німецько-чеських навчаннях

Подія відбудеться в Чехії влітку цього року, а пропозиція надійшла Служби надзвичайних ситуацій району Фогтланд (Саксонія) після нещодавнього візиту до міста Плауен делегації із Золотоноші, інформує прес-центр виконкому міської ради.

В рамках обіну досвіду українці вивчали роботу місцевої пожежної частини, здійснили візит до органів місцевого самоврядування, познайомились з керівним складом служби з надзвичайних ситуацій. Також гості оглянули станцію надання невідкладної медичної допомоги, побачили роботу лікарів, оглянули парк техніки, яка застосовується при масштабних аваріях.

Окремо зустрілись з мером Плауена Ральфом Обердорфером. В муніципалітеті піднімали питання функціонування золотоніських звалища твердих побутових відходів, пожежної частини та майбутнього Індустріального парку. Окрім запрошення на спільні навчання, німецькі партнери нашого міста запропонували дещо переглянути концепцію парку. Радять заборонити там здійснювати діяльність, пов’язану з виробництвом продукції з пластику та схожої сировини, надати гарантії щодо розміру орендної плати. Це, на їхню думку, має покращити привабливість проекту для європейських інвесторів

Фото прес-служба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *