«Нізащо тебе не кину!» – унікальна фотовиставка відкрилася у Черкасах

У Черкасах відкрилася фотовиставка «Нізащо тебе не кину!». Організаторами події, що стала можливою  завдяки підтримці народного депутата України Антона Яценка,  стали Черкаський обласний краєзнавчий музей та Черкаський обласний благодійний фонд «Життя».  

– Ми представляємо галерею із 37 світлин відомих та знаменитих черкащан, а також зірок шоу-бізнесу  зі своїми домашніми улюбленцями. Часто  це колишні бездомні тварини, які сьогодні є втіхою,  радістю і гордістю своїх  відомих власників, – зазначила  президент Черкаського обласного благодійного фонду «Життя» Оксана Савіцька. – Фотовиставка, назва якої перекликається зі словами відомого всім зі світлої пори дитинства, віршика «Никогда его не брошу – потому что он хороший!» має на меті показати, якою радістю і щастям можуть бути тварини. І як сильно можна їх любити, аби ніколи у житті не покинути…Як відомо, приклади відомих людей надихають – і ми сподіваємося, що  щира і позитивна аура цієї виставки  допоможе переконати когось не позбавлятись домашньої тварини, не викидати її на вулицю.

Ми хочемо привернути увагу до того факту, що  саме ми,  люди, у силі зробити щось, аби змінити життя вуличної тварини. Тому ми проводимо цю виставку – і саме тому, з ініціативи керівника ТОВ “Мультіплекс-Черкаси” Костянтина Чернецького,   у черкаських кінотеатрах цієї мережі кілька тижнів ітиме соціальна реклама, покликана привернути увагу людей до того, що тварини – такі ж, як і ми, живі істоти. Що вони так само відчувають радість, страх, і біль – і що їм потрібна людина, яку вони любитимуть і ніколи не покинуть.

Ми прагнемо допомогти і тим тваринам, які уже перебувають на вулиці. Тому у день відкриття відбувся продаж листівок та аукціон картин зі зворушливими та кумедними котиками, спеціально створених студентками кафедри дизайну ЧДТУ, завдяки чому вдалося зібрати 2400 гривень. Завдяки цьому,  шанс на нове життя отримають кілька бездомних тварин, яких буде забрано з вулиці, а  кошти буде витрачено на їх вакцинацію, харчування та перетримку на час пошуку нового дому.

Феєричне відкриття унікальної фотовиставки, світлини  якої творили майстри черкаської  школи фотографії PHOTO CITY, забезпечили Черкаський обласний клуб службового собаківництва ТСОУ, «Театр  ведучих ТриКо» та Заслужений артист  України, лідер гурту Ефект метелика та Flatcher Сергій Бобров.

Триватиме обласна фотовиставка «Нізащо тебе не кину!» із 4 по 18 квітня. Вхід вільний. Кожну світлину виставки можна придбати за 300 гривень, подавши заявку організаторам виставки (098 482 89 79).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *