Нове управління ЧМР працює наповну

За перші тижні роботи новоствореного управління інспектування Черкаської міської ради ними було демонтовано два незаконних білборди (на розі вулиць Грушевського-Одеській та по вул. Гагаріна поблизу будинку 35), а також чотири самовільно встановлені тимчасові споруди (по вул. Припортова, 8, у ПЗР поблизу літака, на площі 700-річчя та на пляжній зоні поблизу будинку 69 по вул. Героїв Дніпра).

Повідомляє “Про Все”.

Як зазначає начальник управління Олександр Давиденко, у їх планах до кінця року знести майже 30 нелегальних кіосків та торгівельних павільйонів, а також близько півсотні білбордів, частина з яких розташована у центральній частині міста.

На ці цілі у міському бюджеті передбачено 200 тисяч гривень.

За його словами, тривалий час розміщення тимчасових споруд у Черкасах відбувалося хаотично. Адже більшість таких об’єктів встановлювались без дотримання державних будівельних норм, санітарних, протипожежних вимог. Тому міська влада встановила єдині правила розташування у місті тимчасових споруд.

” Черкаси стали першим містом в Україні, де було розроблено детальну загальноміську комплексну схему розміщення тимчасових споруд із зазначенням по кожному об’єкту наявних документів, технічних параметрів, фотографії та координатів власника. Тому відразу видно, хто стоїть законно, а хто – ні. Загалом нині в місті розташовано близько однієї тисячі тимчасових, майже чверть з яких не відповідає нормам по зовнішньому вигляду, місцерозташуванню або законності встановлення”, – повідомив Олександр Григорович.

Фото http://provce.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *