Нові диво-тачки – нові правила: яким буде “Крутий спуск” 2019

15 вересня в Черкасах традиційно відбудеться одна із найочікуваніших подій — перегони на саморобних тачках «Крутий спуск».  Вже третій рік поспіль вона збирає тисячі глядачів та десятки конкурсантів, змушує креативні конструкторські уми створювати дивні транспортні засоби, більше схожі на «мультяшні». Але такі, які залюбки можуть конкурувати зі справжніми «монстрами»  автодоріг. Цього року бажання проявити себе в якості «пілотів»  кумедних транспортних засобів виявили 15 учасників. Серед них «кулібіни» з Києва та Харкова. Інформує “Про Все

До старту залишилось не так багато й часу, тому усі зареєстровані учасники вдосконалюють і свої  машини, і свої вміння керувати ними. Головним організатором та натхненником «Крутого спуску» традиційно стабільно виступив Автомобільний клуб «Черкаси».

Керівник Автомобільного клубу «Черкаси» Андрій Яроменкорозповів, що нинішній «Крутий спуск» — здебільшого буде святковим, ніж спортивним заходом.

— Ми цього року даємо можливість усім жителям Черкас та інших міст області та країни зробити власними руками кумедні, веселі машинки, які заряджатимуть усіх своєю енергетикою та дарувати такий настрій, який панує саме в день народження, — коментує Андрій. — Пропонуємо знову під гучні аплодисменти публіки спуститись на своїх саморобних засобах у Долину троянд, одну із найкрасивіших, як на мене локацій в Україні. Уся інформація про черговий «Крутий спуск» завжди, немов гарячі пиріжки, розлітається Україною та світом. І це надає ще більшої популярності цьому фесту аматорської конструкторської думки. Планується заїзд порядку 15 учасників. Це класична цифра і для наших попередніх заходів. Є заявки від учасників з інших міст. Але більшість, зрозуміло, буде з нашого міста та міст області.

Цікаво, але доволі суворі вимоги до учасників змагань та технічних характеристик саморобних «тачок» цього року дещо спростились. Так, власники диво-машин не змагатимуться на швидкість та дальність заїзду, як це було передбачено правилами у минулі роки. Зараховуватиметься лише креативність та необмежений політ думки. І все вирішуватимуть виключно глядачі. Тож і переможця «Крутого спуску 2019» мають визначити саме вони прямо на місці події. Відповідно й «класичного» журі цього року теж не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *