Новітні розробки впроваджують на смілянській станції ім. Т. Шевченка

Фахівці регіональної філії ПАТ УЗ «Одеська залізниця» впроваджують на підприємстві нові пристосування для виводу з перегону заклинених колісних пар поїздів прискореного руху Хюндай (HRCS2), Тарпан (ЕКР) та ССРС, пише “СМІЛА“.

Пристосування «Ролики» є власною розробкою одеських залізничників. Ще у минулому століття працівники відновних поїздів Одеської магістралі розробили креслення та виготовили пристосування «Ролики» для виведення з перегону заклинених колісних пар рухомого складу діаметром 950-1050 мм. У 2012 році пройшли навчання щодо встановлення цього пристосування під колісні поїзди Хюндай (HRCS2) та Тарпан (ЕКР) за допомогою домкратів. Тоді на Одеської магістралі проаналізували роботу відновних поїздів інших залізниць та прийняли рішення про необхідність зменшення часу на встановлення пристосування «Ролики» на колісні пари.

Вже на початку 2016 року були виготовлені перші пристосування, які можливо встановлювати під колісні пари прискорених поїздів.

Станція імені Тараса Шевченка одна із тих, де працівники, враховуючи отриманий позитивний досвіт у використанні діючого пристосування, виготовили нові пристосування, які можливо встановити під колісні пари діаметром від 750 до 1050 мм. Фактично залізничники отримали зручне пристосування, комплект якого складається усього з чотирьох частин. Його доставка до місця виконання робіт можлива легковим автомобілем, а безпосередньо тривалість встановлення пристосування складає 10-20 хвилин.

На сьогодні в усіх відновних поїздах регіональної філії проведено практичні навчання щодо встановлення удосконаленого пристосування «Ролики» під колісні пари рухомого складу, повідомляють у прес-службі регіональної філії «Одеська залізниця». Завдяки цьому ще однією перевагою пристосування нового зразку в тому, що переносять, встановлюють під колесо та знімають з рейок лише два працівника відновного поїзда.

Фото railwayz.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *