Новий ID-паспорт на Черкащині першим отримав золотоніський школяр (ФОТО)

У Золотоніському паспортному столі паспорт нового зразка у формі ID-картки отримав одинадцятикласник Гельмязівської середньої школи Євген Усачов, 1999-го року народження. Це перший паспорт такого зразка не лише в Золотоноші і Золотоніському районі, а й на всьому Лівобережжі і загалом в Черкаській області, пише “Черкаський край“.

Вручив Євгену новий паспорт начальник Золотоніського сектору УДМС Євгеній Озірський. Висловив найкращі побажання: бути гідним громадянином України, цілеспрямованим, трудолюбивим, щоб хлопцю здоровилося й щастило на життєвій дорозі.a988bef271efcc8f8d5490ca0752d197_XL

Євгеній Володимирович розповів, що виготовлення таких пастортів у вигляді ID-картки проводиться згідно із діючою Постановою Кабміну. Їх почали вже оформляти територіальні підрозділи. Ці паспорти оформляються і призначаються особам, яким сповнилося 16 років і за паспортом вони звертаються вперше. Такі паспорти їм видаються безкоштовно. Це внутрішній паспорт, він оснащений так званим “беном” — безконтактним електронним носієм (не плутати з біометричним паспортом, котрий з чіпом, тобто з відбитками пальців). Від звичайного паспорта відрізняється тим, що сучасніший, дуже добре захищений від підробок, містить персональні дані. Його можна оформити як терміново (за 10 календарних днів), так і в звичайному режимі — до 30 календарних днів. Можна замовляти виготовлення як звичайного паспорта, так і у формі ID-картки.

В той день, коли Євгену Усачову першому було вручено паспорт нового зразка, у Золотоніському секторі вже було зареєстровано 26 заяв від охочих такий отримати.

Фото “Черкаський край”, 24tv.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *