Новостворена громада Черкащини відкрила власний ЦНАП

Із 1січня 2018 року гостинно розчинив свої двері Центр надання адміністративних послуг у Шполянській об’єднаній територіальній громаді, створеній у 2017 році.  За словами заступника голови об’єднаної територіальної громади Сергія Зайця, ЦНАП надаватиме 64 види адміністративних послуг і працюватиме у режимі «єдиного вікна».  Тобто, людина лише здає адміністратору необхідний пакет документів, а  через встановлений законодавством час приходить отримувати уже оформлений, необхідний їй, документ. Всі проміжні процедури, збір необхідних підписів здійснюються працівниками ЦНАП.

Наразі у Шполянській міській раді розглядається питання щодо відкриття віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАП у населених пунктах громади – с. Кримки та с. Скотареве.

Наразі міською радою проводиться робота щодо узгодження рішень між ЦНАП та органами виконавчої влади (такими як управління соціального захисту, центр зайнятості, тощо) стосовно можливості надання через ЦНАП тих адміністративних послуг, які відносяться до їх повноважень.

Шполянський ЦНАП став уже п’ятим закладом із надання адміністративних послуг громаді, що відкрився у ОТГ Черкащини.  У 2016 році було відкрито перший такий ЦНАП у Білозірській ОТГ. У 2017 році, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», було відкрито ЦНАП у Мокрокалигірській та Єрківській об’єднаних  територіальних громадах. А наприкінці 2017 року, також  за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», відбулося відкриття першого віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАП у смт. Ірдинь (Білозірська ОТГ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *