Нову групу інструкторів починають готувати у Нацгвардії

17 травня на базі навчального центру Національної гвардії України в Золочеві почнеться підготовка нової групи інструкторів-фахівців для рот оперативного призначення, інформує “Паралель медіа“.

Як пояснив Костянтин Паршин, головний спеціаліст управління міжнародного співробітництва ГУ НДУ, на сьогодні в територіальних командуваннях Нацгвардії завершився первинний відбір кандидатів в інструктори.

На базі навчального центру НГУ в Золочеві (Львівська обл.), буде проведено друге коло відбору. Військовослужбовці, які успішно його пройдуть, з 17 травня почнуть підготовку за програмою «Train the Trainer» під керівництвом інструкторів Національної гвардії України і фахівців Міжнародного проекту «Центр підготовки« PATRIOT».

Курс розрахований на 10 тижнів. Очікується, що буде підготовлено близько 90 інструкторів.

– Зараз перед нами стоїть завдання побудови абсолютно нової системи підготовки особового складу в Національній гвардії України. І створення інституту інструкторів фахівців, здатних тренувати особовий склад за навчальними програмами НАТО – дуже важлива частина цього процесу, – підкреслює Костянтин Паршин.

Фото censor.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *