Новий директор готелю «Дніпро» планує зробити його популярним місцем для відпочинку

У перший же робочий день Андрій Дзюба замовив аудит ввіреного йому господарства комунального готелю, де колись зупинялись найбільші зірки спорту та шоу-бізнесу.

 – Наразі саме зі спортом пов’язана одна із найбільших проблем готелю, – говорить  новопризначений директор. – Футбольний клуб «Дніпро» заборгував за проживання своїх футболістів понад  800 тисяч гривень, які ми плануємо будь-що отримати. Через заборгованість «Черкасигазу» (близько  300 тисяч гривень), у готелі припинено газопостачання – і цю проблему також доведеться першочергово вирішувати. До всього,  саме час починати підготовку готелю до зимового сезону  – заміну вікон, ремонт даху, тощо. І з цим також є проблеми через нестачу коштів.

Втім, Андрій Дзюба вважає «Дніпро» досить перспективним для перетворення на популярне місце відпочинку для гостей міста.

– Саме цей готель є однією із візитівок Черкащини. Він розташований у дуже тихому та мальовничому місці (чого варті лише краєвиди на водосховище, що відкриваються з вікон його номерів!) і має цілий ряд переваг, порівняно із конкурентами. Уже найближчим часом я планую провести ряд маркетингових заходів із просування  готелю на ринку туристичних послуг та відпочинку, – зазначив Андрій Дзюба.

 

Нагадаємо, 8 вересня, за рішенням сесії Черкаської обласної ради, КП «Готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради отримав нового директора, яким  став управлінець Андрій Дзюба, призначений на цю посаду із 13 вересня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *