Новий Палац спорту в Черкасах можуть збудувати протягом 2-х років

Черкаси можуть збагатитися унікальною спортивною ареною уже за два роки, інформує ВІККА.

Нині вже втілили тендер на створення проекту такої зали. Про це напередодні під час прес-конференції повідомив депутат Олександр Радуцький. Також – політик зазначив, що нині створюють ініціативну групу, яка й контролюватиме перебіг будівництва. До неї увійдуть представники спортивної та політичної спільноти.

Очолити ж її запропонували народному депутату України від Черкас – Олегу Петренку. Саме він спільно з головою Федерації баскетболу України, Михайлом Бродським переймався створенням у Черкасах нового палацу й спрямуванням коштів на нього з держбюджету.

Петренко запропонував максимально розширити кількість охочих підтримати ініціативну групу щодо спорудження спортивно-важливого об’єкту й мінімізувати політичний аспект теми. Водночас депутати міської ради переймаються: реалізовувати проект має комунальне підприємство “Черкасиінвестбуд”, а нині туди, мовляв, “сватають” нового керівника.

Як пише видання “Інфоміст”, напередодні екс-заступник мера Геннадій Шевченко подав свою декларацію, у якій засвідчує наміри посісти комунальне крісло. Якщо ж за затвердженим календарним планом нічого не зміниться, будівництво універсальної арени стартує вже цієї осені.

Нагадаємо, на її спорудження спрямують 27 мільйонів гривень із держбюджету і ще 15 – із міської скарбниці. Палац спорту вміщатиме 2500 місць, майданчик у ньому змінюватиметься під різні види спорту. Це дасть змогу Черкасам приймати чемпіонати європейського рівня.

Фото ВІККА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *