«Обшуки в Dragon Capital вже викликали вкрай різку реакцію на Заході і матимуть негативний вплив на процес залучення інвестицій в українську економіку!» – В. Наливайченко

Обшуки в одній із найбільших інвестиційних компаній в Україні Dragon Capital вже викликали вкрай різку реакцію на Заході і матимуть негативний вплив на процес залучення інвестицій в українську економіку. Про це лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко заявив, виступаючи 27 квітня у Черкасах перед студентами Черкаського національного університету.

«Практика тиску спецслужб на українські та міжнародні комерційні структури є неприпустимою! Адже інвесторам – і українським, і іноземним, – потрібні гарантії держави, в яку вони вкладають гроші. Натомість, весь світ спостерігає, як проводиться рейд проти провідного інвестиційного банку! Це турбує наших міжнародних партнерів», – наголосив Наливайченко.

 Лідер Руху «Справедливість» також підкреслив, що Генеральна прокуратура має дати правовий висновок вчорашнім подіям навколо Dragon Capital і ознайомити з ним міжнародним партнерів, іноземні посольства та українську громадськість.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній, що працюють у сфері інвестицій та фінансових послуг, і надають повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг. Інвестиційно-банківський підрозділ успішно провів більш ніж 100 транзакцій на суму більше 5 мільярдів доларів. Брокерський відділ є найбільшим українським торговцем акціями – третина торгів на Українській Біржі проходить за участі компанії.

Нагадаємо, 26 квітня СБУ провела обшуки у компанії Dragon Capital. Правоохоронці заявили, що у компанії використовували заборонене шпигунське програмне забезпечення російського виробництва. У самій компанії відзначили: обшуки СБУ стосувалися програми контролю робочого часу працівників компанії, яка була визнана “спеціальним технічним засобом негласного отримання інформації” на підставі експертного висновку, зробленого в рамках кримінального провадження.

На правах політичної реклами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *