Очільниця Уманської райради зустрілася з місцевим добровольцем-сільським головою

5 січня у районній раді відбулася зустріч очільника представницької влади району Оксани Супрунець із Юрківським сільським головою Петром Парфенюком, який на добровільних засадах у серпні минулого року був мобілізований до Збройних Сил України, повідомляють у прес-службі Уманської райради.

Оксана Анатоліївна радо зустріла гостя й привітала його з Новим роком та Різдвом, що наближається. Під час дружньої розмови голова районної ради також коротко ознайомила очільника територіальної громади, який зі зброєю в руках захищає Україну, з діяльністю депутатського корпусу районної ради сьомого скликання та з планами роботи на перспективу.

Зі свого боку, Петро Савович відзначив, що вже кілька днів перебуває у службовому відрядженні на Уманщині, де завдяки депутатам районної ради Олександру Мордачу, Василю Чекаленку та Анатолію Кисілю підготовлено гуманітарний вантаж для військового підрозділу – автомобіль ГАЗ-66. Машина вже пройшла технічне обслуговування і практично готова до відправлення у військову частину. На днях її буде доправлено до місця призначення.

Фото з сайту Уманської райради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *