Очільник ОДА відвідав золотоніську військову частину

Військову частину й надалі відбудовують у Золотоноші. Робочу нараду із військовим і місцевим керівництвом там провів голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Спільно напрацювали подальший план дій.

Повідомляє Черкаська ОДА.

Військову частину в Золотоноші розформували ще у 2012 році. Та з минулого року тут дислокується зенітно-ракетний полк.

плацсанчастина (3)“Військові з цієї частини беруть участь в АТО навіть зараз, – зауважує голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Наше завдання – створити тут належні умови. Це є завданням Президента України. Цю частину у свій час не законсервували, як слід. Тому все доводиться відбудовувати. І ми знаходимо для цього можливості. Шефство над цією частиною взяли місто, Золотоніський район, а також прилеглі, підприємці активно долучаються. Вона важлива і для самої Золотоноші, тому що це нові надходження від податку з доходів фізичних осіб. Із міським головою ми також обговорили питання облаштування гуртожитку для офіцерів”.

У військовій частині вже відремонтували санчастину, підвели сюди всі комунікації, подбали про накриття навчального корпусу. Також тут облаштували стройовий плац. Військові називають його «серцем частини».

санчастина_3санчастина (1)“Те, що було, як ми сюди вперше приїхали, і що зараз – дві великі різниці, – говорить командир військової частини А1402 Олег Василенко. – Маємо повне взаєморозуміння з обласною владою, її підтримку. На черзі – ремонт штабу військової частини, казарм. Це те, що першочергове”.

Фото http://ck-oda.gov.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *