Одарич пропонує провести міжнародний архітектурний конкурс щодо забудови набережної

Концепція розвитку і забудови берегової смуги Черкас має бути розроблена іноземними фахівцями. Таку думку висловив у Facebook екс-мер, депутат міськради Сергій Одарич.

“Урбаністи з різних куточків світу запропонують десяток-два комплексних бачень розвитку цієї території. Всі ідеї оприлюднюються в людному місті (на Соборній площі, у дворі Хрещатик-Сіті, у сквері за обласною радою). Розміщуються генплани, макети, візуалізація тощо. Протягом трьох місяців громадяни знайомляться з концепціями. Після цього можна вже проводити громадські слухання і обрати найкращий проект”, – зазначив він.

За словами Сергыя Одарича, на залучення міжнародних архбюро у 2013 році було передбачено фінансування в бюджеті. Сума на той час склала всього 50 тисяч доларів. Однак тоді цей проект так і не вдалося реалізувати.

“Річ у тім, що архітектурні майстерні беруть участь в подібних проектах не заради грошей і призів. Вони зацікавлені виграти і в майбутньому для інвесторів розробляти вже робочу проектну документацію. Тому достатньо лише оплатити їх приїзд і перебування в Черкасах для презентації проекту, – додав екс-мер. – Сьогодні берег ще “чистий”, його можна правильно і комплексно запроектувати. І не можна його розглядати як скупчення окремих об’єктів”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *