Одеська залізниця допомогла дружині загиблого “Айдарівця” зі Сміли з роботою

18 грудня сім’я загиблого бійця добровольчого батальйону «Айдар» Євгена Войцехівського отримала від губернатора Юрія Ткаченка ключі від нового житла в Черкасах. Він був командиром глибинної розвідки підрозділу «Холодний Яр» з позивним Чех. 7 липня 2014 року в місті Щастя Луганської області він був розстріляний. 16 липня йому б виповнилося 35 років.

Про це повідомляють у прес-службі Одеської залізниці.20151230-141551--Фото$@из$@семейного$@архива

Мати розвідника із Сміли Любов Іванівна присвятила 32 роки життя роботі на Одеській залізниці. З 1982 року вона працювала на Шевченківській дирекції залізничних перевезень. Почала стрілочником на станції Фундукліївка, потім – черговою по станції, поїздним диспетчером, помічником чергового по дирекції зі спецперевезень. 1 липня 2014 року жінка вийшла на пенсію, а через тиждень отримала звістку про загибель старшого сина.

З фронту на бійця чекали дружина Вероніка та два сина – шестирічний Валерій та трьохрічний Руслан. Зараз хлопцям вже 7 та 4 роки.

Вероніка з дитинства мріяла бути провідником: їй дуже подобалась ця робота, форма, подорожі. Як раз коли Євген загинув, у Вероніки закінчилася декретна відпустка, а до колишнього місця роботи повернутися не вдалось. Тоді Любов Іванівна звернулася за допомогою до керівництва магістралі. На залізниці пішли назустріч: дівчина пройшла навчання у Знам’янському училищі, потім стажування й тепер працює провідником пасажирського вагона.

Протягом всього часу волонтери з різних куточків держави допомагали родині загиблого командира-розвідника.

Командир групи глибинної розвідки підрозділу «Холодний Яр» Євген Войцехівський був посмертно нагороджений орденами «За заслуги перед Черкащиною», «За мужність», «Залізним хрестом за відвагу» та двома козацькими орденами.

Фото vikka.ua, http://odz.gov.ua/news/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *