Одна із найоплачуваніших світових моделей має українське коріння (ВІДЕО)

Дарія Вербова входить у десятку найоплачуваніших моделей світу.Її красу називають палаюче-крижаною, а її ходу порівнюють із хвилями океану. Сама ж модель від таких епітетів лише ніяковіє і впевнено носить ще один титул – найскромнішої моделі, йдеться у сюжеті 24 каналу.

Народилась Дарія у Кракові, але обоє батьків – українці. Коли дівчині виповнилося 3 роки, сім’я переїхала знову – цього разу до Канади. Тут разом із братом Орестом і сестрою Оксаною протягом 4-х років ходила в українську недільну школу та регулярно відзначала українські свята.

У численних інтерв’ю модель розповідає про свою дружню сім’ю. З братом Орестом вони навіть знялися разом для журналу Vogue. Дівчина запевняє, що вміє готувати борщ, вареники і пампухи, в її телефоні завантажені декілька українських музичних груп. До того ж Дарія не боїться продемонструвати на камеру свою українську мову.

Під час подій на Євромайдані модель побувала у Нью-Йорку на протесті проти свавілля влади, прокоментувавши в соціальних мережах, що Україна належить українському народові.

Фото, відео 24 канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *