Одна з успішних черкащанок на свій день народження влаштує масову акцію

Вчора, 31 травня, успішні черкащани поділились своїми історіями та порадами, як досягти успіху та займатись улюбленою справою. У зустрічі взяли участь шестеро черкащан: колишній зубний технік Едуард Балюра, конферансьє, радіо- і телеведуча Ольга Касьянова, представник комерційної мережі В’ячеслав Рожок, співзасновник Geek-Hub Нік Курат, журналіст Олексій Хуторний та блогер Людмила Стягайло.

1Зокрема, Ольга Касьянова розповіла про те, що з дитинства була активною і ще в юні роки проводила свята для 300 дітей у дитячому таборі. Зараз вона має власне івент-агенство, яке займається проведенням та організацією свят, а на власний День народження, 24 серпня, пані Ольга планує провести масштабний захід для черкащан.

– Ми запрошуємо працівників різних черкаських фірм, організацій, підприємств позмагатися між собою. Це будуть певні конкурси за участі великої кількості людей. Аналогічних заходів, наскільки я знаю, в Україні ще не проводили, – розповіла Ольга Касьянова.

Нік Курат відомий тим, що, повернувшись із Каліфорнії, започаткував у Черкасах безкоштовні курси підготовки ІТ-шників. Він розповів про споживчі потреби людей та те, як виникла ідея організувати такі курси.

– Будучи підлітком, я разом з друзями організовував виступи для дітей у таборі, інтернаті, виступали перед хворими дітьми. Тоді я зрозумів, що людям дуже важливо не тільки щось споживати, а й віддавати, – розповів Нік.

Блогер Людмила Стягайло розповіла присутнім свою історію боротьби з онко-хворобою та про те, як важливо не опускати руки у складних ситуаціях.

2

Журналіст та засновник «Громадського ТБ. Черкаси» Олексій Хуторний розповів про те, що є найголовнішим при запуску власного проекту.

– Якщо ви маєте місію проекту і гарну команду – все вдасться, – наголосив Олексій.

Історія колишнього зуботехніка Едуарда Балюри пов’язана із бажанням щось змінити в своєму житті. Маючи роботу, Едуард вирішив зайнятись своєю улюбленою справою – ораторським мистецтвом і зараз, за його словами, отримує задоволення від роботи.

В’ячеслав Рожок у свою чергу розповів про особливості людського організму, незвідані простори інтернету і про важливість правильно спілкуватись із людьми.

Зустріч із успішними черкащанами відбулась у приміщенні “Громадської спілки Агенція підтримки підприємництва та інвестицій”. Організатор заходу – «Ораторська платформа» за сприяння ГО «Промолодь», Молодіжного ресурсного центру, Фундації регіональних ініціатив та ГС «Агенції підтримки підприємництва та інвестицій».

Джерело: www.procherk.info, Прев’ю: konstantin-film.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *