Одноразову грошову допомогу нададуть канівським АТОвцям

В ході останнього засідання виконкому Канівської міської ради було затверджено Положення про надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО, що проходить на сході України, інформує прес-служба Канівської міськради.

Відповідно до цього документу учасники антитерористичної операції, яким надано статус учасника бойових дій, інваліда війни відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а  також осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо у районах антитерористичної операції у період її проведення, мають можливість отримати одноразову грошову допомогу з міського бюджету. Кошти надаються на виконання міської комплексної програми «Турбота» управління соціального захисту населення.

Підставою для надання грошової допомоги є заява громадянина на ім’я міського голови та підтверджуючі документи, зокрема, копії довідки про безпосередню участь в АТО або посвідчення учасника бойових дій (АТО), паспорта, ідентифікаційного коду тощо.

Разом з тим, в разі продовження служби й перебування військовослужбовця безпосередньо в самій зоні АТО, з відповідною заявою для отримання грошової допомоги може звертатися його дружина. Якщо учасник АТО не перебуває у шлюбі чи розлучений, – то батько чи мати, бабуся чи дідусь та повнолітні діти. У разі звернення членів сім’ї необхідно додати свідоцтво про шлюб або документи, що підтверджують спорідненість заявника з учасником АТО.

Як повідомив начальник управління соцзахисту Анатолій Пилипенко, канівські захисники отримують одноразову грошову допомогу з 2014-го року, відколи на сході України триває антитерористична операція.  До слова, на сьогодні в Каневі нараховується більше 200 учасників АТО.

Фото Дзеркало Коломиї

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *