Одразу у кількох областях України буде впроваджено громадські бюджети

За словами заступника голови координаційної ради з громадського бюджету Черкаської міської ради В’ячеслава Левченка, наразі в Україні триває процес впровадження громадських бюджетів, де на Черкаси, що впроваджують цей проект другий рік поспіль, рівняється вся Україна.

Про це повідомляє “Городище info”.

За словами В’ячеслава Левченка, за результатами попередніх зустрічей-презентацій, які проводились для черкащан упродовж місяця, цього року очікується значно більший конкурс проектів: «Люди зрозуміли, що все це реально працює – і прагнуть використати можливість зробити своє місто кращим». Серед проектів, які можуть бути подані на конкурс – мурали на будинках, облаштування міні-парків та скверів у спальних районах міста, а ще – фонтанів у громадських місцях спальних районів, створення декоративного озеленення та декоративного освітлення, відкриття спортивних майданчиків та літніх кінотеатрів, облаштування місць для активного відпочинку (скеледром), облаштування зон відпочинку у скверах.

Як відомо, 1 липня стартував новий конкурс проектів громадського бюджету. Триватиме він місяць, потім міська громада отримає можливість проголосувати за найкорисніші для міста проекти. Як саме черкащани вирішать використати цьогорічні 5 мільйонів гривень громадського бюджету, стане відомо 14 листопада.

Цьогоріч планується втілення п’яти проектів громадського бюджету, що перемогли на конкурсі минулого року. Це відкриття спортивного залу імені Амброса, створення алеї біля Першої міської лікарні, мощення бруківки біля ЗОШ №9, облаштування актової зали та дитячих майданчиків у трьох дитсадках міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *