Оновлення центру «Країна добра»

У Черкасах розпочалася реконструкція будівлі навчально-реабілітаційного центру «Країна добра». За кошти державного та місцевого бюджетів тут зʼявиться новий спортивний зал, будуть розширені обидва крила приміщення та утеплені фасади.

Про це інформує “Урядовий курʼєр“.

Заклад, де нині навчається більше ста дітей з особливими освітніми потребами, проводить широку корекційно-реабілітаційну роботу. Тут підібрані кваліфіковані фахівці. Однак центр потребує збільшення своєї потужності, зокрема в питаннях надання консультацій для батьків з віддалених районів, комплексного обстеження дітей-інвалідів. Планується, що після реконструкції тут зможуть одержувати допомогу і консультації до 300 дітей.

Голова облдержадміністрації Роман Боднар, який недавно побував на будові, зустрівся з підрядником, аби обговорити календарний план виконання робіт. Він висловив переконання, що запланованих термінів будівництва вдасться додержати. Реконструкція центру — частина Стратегії розвитку області до 2020 року та програми #Великебудівництво, ініційованої Президентом України. Загальна кошторисна вартість проекту — 23,4 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *