Оновлено перелік препаратів програми «Доступні ліки»

Міністерство охорони здоров’я опублікувало новий реєстр препаратів, урядової програми «Доступні ліки» для пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою. Відтепер черкащани можуть отримати препарати безкоштовно або з незначною доплатою, повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

До оновленого реєстру ліків ввійшло 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробник країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю. Нагадаємо, що раніше в межах програми було 157 препаратів.

У новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет ІІ типу, 4 – бронхіальну астму порівняно з попередніми місяцями.

До реєстру, зокрема, входить інформація про торгівельні назви препаратів, діючі речовини, форму випуску, дозування, виробника, роздрібну ціну за упаковку та суму доплати, якщо ціна на препарат перевищує граничну оптово-відпускну ціну.

Для того ж, аби взяти участь у програмі, треба звернутися до свого сімейного лікаря, отримати правильно виписаний рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою «Доступні ліки».

Переглянути реєстр препаратів можна ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *