Орендарі земель забезпечили киснем Лисянську лікарню

Генеральний директор ТОВ «Інтерагроінвест», яке орендує землю в Лисянці, Олександр Тертичний днями вручив на потреби КНП «Лисянська центральна лікарня» дороговартісний кисневий концентратор «Біомед», призначений для використання в лікувальних установах. Про це повідомляє “Вічне“.

Ця електрична установка забезпечує відокремлення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації, використовується для підключення до апаратів ШВЛ, палатної системи подачі кисню. Ця модель дозволяє частково відмовитися або замінити кисневі балони і систему централізованої подачі оксигену.
Свою вдячність меценату за надану допомогу висловили головний лікар Олександр Ніколюк і керівники району Ярослав Попко та Володимир Гуня, зазначивши, що карантин мине, а таке важливе для лікарні медобладнання залишиться для потреб громади. Воно є доволі необхідним обладнанням для пацієнтів, яких наразі у сфері обслуговування медичного закладу є більше 20 тисяч. Через Олександра Тертичного вони передали Почесну грамоту районної ради й адміністрації засновнику ТОВ «Інтерагроінвест» Олександру Герезі.
Слід сказати, що допомога такого орендаря, як «Інтерагроінвест», для Лисянки – досить суттєва. Так, станом на 1 червня до бюджету селища було сплачено 1 мільйон 329 тисяч різних податків. Для шкіл і дитячих дошкільних установ невдовзі буде закуплено вогнегасники на суму 46 тисяч гривень, планується частковий ремонт, а в подальшому – асфальтування вулиці Максима Кривоноса коштом підприємства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *