Організвтори книжкового фестивалю подарували понад 100 книг дітям з Черкаського обласного центру дитячої онкології та гематології (ФОТО)

1 червня, в міжнародний день захисту дітей організатори Черкаського книжкового фестивалю теж долучилися до привітань малечі, подарувавши дітям книги та картини, повідомляє Вичерпно.

115 книг організатори Черкаського книжкового фестивалю, який відбувся 20-22 квітня, подарували діткам, які наразі лікуються в Черкаському обласному центрі дитячої онкології та гематології.

Організаторка фестивалю Юлія Чабаненко розповіла, що подаровані книги приносили містяни — це проза і поезія як українських, так і зарубіжних письменників. Збір книг відбувався у рамках фестивалю.

DSC01174

Психолог онкодиспансеру Надія Азаматова сказала, що ці книги читатимуть усі, хто там лікується — як діти, так і дорослі.

– Завдяки цим книгам ми поповнимо нашу бібліотеку. Ми маємо навчальний клас і книги, які мають стосунок до навчання, вчителі будуть читати дітям, — сказала Надія Азаматова.

DSC01173

Частину книг працівники залишать в бібліотеці, а частину роздадуть дітям.

Також в цей день в Черкаській обласній бібліотеці для дітей організатори Черкаського книжкового фестивалю подарували сімом дітям загиблих військовослужбовців по картині відомого українського художника-ілюстратора видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» Владислава Єрка.

картини на сцені

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *