Оршанець відвідали делегації із США та Молдови

Учора, 5 червня 2018 року у Головному центрі підготовки особового складу побувала делегація Прикордонної поліції та Митної служби Республіки Молдова та представників Програми з питань експертного контролю та безпеки кордонів Посольства США в Україні, інформує прес-служба центру.

Під час візиту гостям було презентовано систему підготовки молодшого персоналу прикордонного відомства, ознайомлено з навчально-матеріальною базою та соціально-побутовими умовами проживання слухачів закладу. Гості також ознайомились з організацією та проведенням навчальних занять з різних предметів навчання.

Також обговорено питання подальшого співробітництво з Прикордонною поліцією та Митною службою Республіки Молдова з питань протидії розповсюдження зброї масового знищення, а також обслуговування обладнання радіологічного контролю.
Представники іноземної делегації були приємно вражені існуючою навчально-матеріальною базою Головного центру та висловили сподівання на успішну співпрацю, завдяки якій буде реалізовано багато спільних заходів.

Сторони зазначили, що започаткування активної двосторонньої співпраці в сфері підготовки персоналу безумовно позитивно вплинуть на подальшу роботу, а подібні робочі зустрічі слугують посиленню прикордонної безпеки.

Фото прес-служби

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *