Оршанець знову прийматиме строковиків

На початку травня Навчальний центр державної прикордонної служби України поновлює підготовку строковиків, інформує “ГромЧЕ“.

Протягом останніх восьми років тут проходили підготовку лише курсанти-контрактники.

Рішення поновити підготовку строковиків було прийнято наприкінці минулого року. Упродовж останніх шести місяців тут кипіла робота із облаштування побутових умов. Викладачі опрацьовували навчальну програму, за якою упродовж місяця будуть готувати солдатів строкової служби. Після навчання вони будуть направлені у військові частини для подальшої служби.

– Насамперед ми маємо надати знання та навички, необхідні для організації і здійснення оперативно-службової діяльності з охорони державного кордону України – це тактика прикордонної служби, початкові знання у здійсненні охорони державного кордону, загальна військова та вогнева підготовка, – зазначає Дмитро Коцеруба, начальник Навчального центру підготовки молодших спеціалістів ДПСУ.

Особливу увагу у процесі навчання звертатимуть не лише на фізичну та правову підготовку, а й на морально-психологічні аспекти.

– Окрім занять для строковиків буде організовано і дозвілля. Це в першу чергу ознайомлення із культурною спадщиною Черкащини та ряд патріотичних заходів, – розповідає Дмитро Коцеруба.

Варто зазначити, цього року державна прикордонна служба замовила більше чотирьох тисяч військовослужбовців строкової служби. Частина з них буде проходити підготовку саме в Оршанці. Опісля Навчальний центр повернеться до набору контрактників.

Фото galleryua.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *