ОСББ залучили на утеплення багатоповерхівок майже 20 млн грн

Лише за два тижні липня ОСББ залучили на енергоефективні заходи майже 20 млн грн за програмою «теплих» кредитів. Для порівняння за весь червень на ці цілі ОСББ спрямували 18,5 млн грн, інформують в Держенергоефективності.

– Як бачимо, літо – найсприятливіший період для підготовки до зими. ОСББ проявляють все більше довіри до програми «теплих кредитів» і переконуються в її численних перевагах. Одна з них – це гарантована державна фінансова допомога на впровадження енергоефективних заходів, що дозволяє ОСББ заощадити половину і більше коштів, – повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Також мешканці утеплених багатоповерхівок в подальшому значно менше сплачують за комунальні послуги, а квартири стають комфортнішими для проживання та зростають у ціні.

Нагадаємо, що з початку дії програми «теплих кредитів» нею скористалося 974 ОСББ. Вони залучили майже 150 млн грн на впровадження різних енергоефективних заходів: утеплення, заміну вікон на енергоефективні у під’їздах, встановлення ІТП, модернізацію освітлення тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *