Останні покази “The Zoo Story” в Черкасах

Театр-студія “PROtest” запрошує на останні у цьому році покази вистави “The Zoo Story” за однойменною п’єсою американського драматурга Едварда Олбі!

Про це повідомляє “ІнфоМІСТ”.

Тож, хто відкладав свій візит до театру-студії “PROtest” у довгий ящик, зараз має нагоду запланувати перегляд актуальної для всіх поколінь вистави.

Як повідомляють організатори, вистава “The Zoo Story” відбудеться у понеділок, 28 листопада о 20:00, та дві неділі поспіль, 4 і 11 грудня о 18:00, за адресою: бульвар Шевченка, 274/1, 3-ій поверх (над «Некафе»).

– Кожен побачить свою особисту історію: історію про особливості стосунків, про одвічний пошук себе, про намагання розірвати тісне коло буденності, про спроби знайти спільну мову зі співрозмовником, про вплив минулого на сьогодення, про любов і ненависть, про життя і смерть та,нарешті, про те, що коїться у…зоопарку, – запевняє Ольга Квятковська.

«Якщо ми не вміємо спілкуватися і не розуміємо одне одного, то для чого ми придумали це слово – «любов»? (“The Zoo Story”)

Едвард Олбі сміливо відкриває світ, який втратив свою внутрішню цілісність.

У ролях актори Черкаського Театру Шевченка – заслужений артист України Микола Зайнчківський та Павло Гончаров. Режисер вистави – Сашко Демешко. Мистецький керівник – Сергій Проскурня.

Не втрачайте унікальної можливості побачити світовий хіт на сцені в Черкасах!
Квитки можна придбати на сайті karabas.com або забронювати за телефонами: (093)144 14 83 та (098) 40 33 967. Вартість квитка 50 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *