Освітяни Черкащини зібралися на щорічну серпневу конференцію

Традиційно напередодні початку нового навчального року для педагогічної спільноти Черкащини проведено обласну серпневу конференцію.
Інформує “Прочерк”.

Розпочав роботу освітній форум із секційних засідань, на яких обговорили ключові питання розвитку освітньої галузі.

 

Протягом секційної частини конференції учасники обговорили низку важливих питань, зокрема: децентралізація в освіті, підсумки роботи першого року; креативний підхід до управління закладами освіти; фандрайзинг у соціальних проектах національно-патріотичного спрямування; вплив децентралізаційних процесів на ефективну організацію системи менеджменту освіти у новостворених об’єднаних територіальних громадах; взаємодія органів місцевого самоврядування щодо розвитку закладів освіти тощо.

Програмою проведення обласної педагогічної конференції було передбачено виставку робіт вихованців позашкільних навчальних закладів області, з експонатами якої мали нагоду ознайомитися як учасники конференції так і всі охочі.

У продовження роботи обласної серпневої конференції працівників освіти у великій сесійній залі Будинку рад відбулося пленарне засідання, до участі у якому долучилися держсекретар Міністерства освіти і науки України Павло Полянський, голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко, голова обласної ради Олександр Вельбівець, заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, представники педагогічної спільноти Черкащини, керівництво місцевого самоврядування, засоби масової інформації, громадськість.

Звертаючись до присутніх, Юрій Ткаченко, Олександр Вельбівець та Павло Полянський привітали освітян з досягненнями за попередній період та побажали нових звершень у новому навчальному році. Принагідно запевнили у підтримці та сприянні розвитку галузі.

У рамках заходу представники освітянської еліти області отримали Почесні грамоти обласної ради, Почесні грамоти облдержадміністрації, подяки Міністерства освіти і науки України, обкому Профспілки.

Найважливішим результатом спільної роботи у минулому навчальному році є рейтинговий показник Кабінету Міністрів України: освітня галузь Черкаської області два роки поспіль займає ІІІ місце в Україні. Маємо найкращий показник в Україні щодо охоплення дітей дошкільними навчальними закладами (на сьогодні він становить 97 %, середній по Україні – 83,4 %).

Провідна мета освіти – це плекання національної еліти, людей із державним рівнем мислення, високоінтелектуальних, високодуховних, життєво компетентних, відповідальних за власну долю й долю України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *