Отримати податкову знижку зможуть майже 1000 черкащан

Протягом січня – квітня 2016 року скористались своїм правом та подали податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2015 рік для отримання податкової знижки 987 черкасців, інформує прес-служба Черкаської міськради.

Таким громадянам з бюджету буде повернуто понад 1,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Найчастіше черкасці використовують право на податкову знижку на навчання.
– Таким правом скористались 787 жителів обласного центру, з бюджету їм буде повернуто майже 824 тис. грн, – наголосила Анна Білик, заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкаси.
Серед інших видів податкових знижок, якими на сьогодні скористались жителі обласного центру, заступник начальника інспекції назвала такі:
– 120 громадян задекларували право на податкову знижку щодо страхових платежів та пенсійних внесків, з бюджету їм повернуть 96,7 тис. грн.;
– 71 громадянин подав податкову декларацію з метою одержання податкової знижки на частину суми процентів, сплачених ними за користування іпотечним кредитом. Їм буде повернуто 405,9 тис. грн.;
– 6 черкащанок скористались правом на податкову знижку відносно суми коштів, сплачених медичному закладу за оплату допоміжних репродуктивних технологій, сума до повернення складе 17,4 тис. грн.;
– три громадянина реалізували право на податкову знижку за переобладнання транспортного засобу, їм буде повернуто 4,9 тис. грн.
Станом на 30 квітня 2016 р. громадянам, які задекларували право на податкову знижку, вже повернуто понад один млн грн податку на доходи фізичних осіб.

Громадяни, які бажають скористатись правом на нарахування податкової знижки відносно минулорічних витрат, можуть його реалізувати до 31 грудня 2016 року шляхом подання податкової декларації про майновий стан і доходи. Від жителів міста Черкаси декларація приймається за адресою: бульв. Шевченка, 307, каб.422. Додаткову інформацію щодо заповнення декларації можна отримати за тел. 45-82-60.
Фото vilne.org.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *