Оздоровчі табори для драбівських дітей

5 липня 2016 року під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Лободи відбулося засідання координаційної ради районної державної адміністрації з оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської молоді у 2016 році.

Про це повідомляє Драбівська РДА.

Розглянуто питання ходу проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року, у тому числі дітей, котрі потребують особливої підтримки та піклування з боку держави.
Як зазначила Криворот Юлія, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, послугами відпочинку та оздоровлення у районі охоплено 1610 дітей шкільного віку, що становить 48,3 % від загальної кількості дітей шкільного віку, із них послугами відпочинку в пришкільних відпочинкових таборах охоплено 1456 дітей та послугами оздоровлення 154 дитини пільгових категорій: 40 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування; 5 дітей-інвалідів; 29 дітей із багатодітних малозабезпечених сімей; 99 дітей, що перебувають на диспансерному обліку; 2 дітей-переселенців, 11 дітей учасників АТО.

Окрім пришкільних відпочинкових таборів діти мали змогу оздоровитися у ДП УДЦ «Молода гвардія» (6 дітей), оздоровчому комплексі «Чайка» (м. Одеса) (22), санаторіях «Сосновий бір» (44), «Руська поляна» (31), «Чапаєвець» – (25), «Городище» – (6), «Пролісок» (8), «Затока» (м. Одеса) – 2, «Хаджибей» (м. Одеса) – 2, «Ім. Чкалова» (м. Одеса) – 2, «Зелена гірка» (м. Одеса) – 1.
Володимир Лобода звернув особливу увагу на оздоровлення дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників АТО та дітей із числа переселенців та зауважив, що оздоровлення даних категорій повинно бути на особливому контролі у структурних підрозділах райдержадміністрації, що відповідають за проведення літньої відпочинкової кампанії. Рекомендував активізувати роботу щодо залучення коштів місцевих бюджетів для оздоровлення дітей.

За наслідками розгляду питання надано відповідні доручення. Наступне засідання координаційної ради заплановано на кінець липня поточного року.

Фото nk-online.tv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *