Черкаси

П’ять місць у виконкомі, недовіра прокуратурі та перевибори, – мітингувальники озвучили “вимоги”

Десять представників мітингувальників поспілкувалися із членами виконавчого комітету у кабінеті міського голови Анатолія Бондаренка.

Мітингарі на чолі з головою так званої Ради територіальної громади м. Черкаси Ростиславом Бублієнком представили чиновникам “постанову” мітингувальників. У ній – дев’ять вимог. Серед них – розпуск виконавчого комітету, а також формування нового за участі п’яти представників малого і середнього бізнесу (саме так називають себе стихійники, – ред.).

У мітингувальників виникли претензії до чинного заступника мера Геннадія Шевченка. Він, за їхніми словами, не має фахової освіти, а також часто вживає ненормативну лексику. Окрім того, висловили претензії і до члена виконкому від Цивільного корпусу “Азов” Дмитра Кухарчука. Власник черкаських МАФів Олег Лисак назвав азовців «малолітніми нацистами».
черкаси вимогиТакож мітингувальники вимагають перевиборів по Придніпровському району, заборону на підвищення тарифів, висловлення недовіри деяким працівникам мерії та прокуратури тощо.

Мер Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що вимоги мітингарів буде взято до уваги, а пропозиції щодо зміни складу виконкому донесено до депутатів.

Після спілкування інціативної групи з високопосадовцями мерії мітингувальники розійшлися.

Джерело: infomist.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *