Золотоноша

П’ятого травня у Золотоноші стартує система сімейної медицини

Наразі Центр первинної допомоги отримує ліцензію на діяльність у трьох амбулаторних пунктах – Шевченка 32 (екс-залізнична амбулаторія), Благовіщенська 87 (колишній дитячий садочок «Журавлик», нині – Центр соціальної допомоги), Лікарняна 2 (приміщення поліклініки ЦРЛ). Тут здійснюватимуть прийом громадян старших за шість років. Дітей дошкільного віку педіатри поки що обслуговуватимуть, як і раніше, у будівлі дитячої лікарні. В перспективі ж автори бачать ще й відкриття амбулаторії на перехресті Баха та Івана Франка.

– Ми хочемо зробити так, щоб в першу чергу комфортно було саме золотонісцям. Головна мета – наблизити медичну службу до місця проживання кожного жителя. Це і є перший крок до формування сімейної медицини, – окреслила загальну ідею створення Центру його керівник Віра Антонова.

В цілому в місті планується створення 16 дільниць сімейного типу та 3 педіатричних. Наразі штат на 100 відсотків ще не укомплектований, проте влітку набиратимуть ще й молодь. Окрім стимулювання фінансового, нині натякають у міській владі і на можливість вирішення житлових проблем фахівців. Є і ймовірна локація – колишній гуртожиток на перехресті Благовіщенської та Черкаської. Також в майбутньому мають намір залучати до діяльності амбулаторій і вузькопрофільних лікарів, аби якомога ефективніше вирішувати проблеми золотонісців на місцях.

Нині ж сімейний лікар закріплений поки що не за кожною дільницею. Проте медичні послуги нададуть кожному жителю міста, хто звертатиметься до амбулаторій. Головна мета – забезпечити відсутність черг та можливість попереднього запису для відвідувачів

Матеріали сайту : www.zolotonosha.ck.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *