П’ятьом волонтерам із Тальнівщини вручено нагороди Президента

Роботу волонтерів з Тальнівського району відзначили на державному рівні. П’ять нагород Президента України за гуманітарну участь в антитерористичній операції урочисто вручив тальнівчанам заступник очільника області Ярослав Березань, повідомляють у Черкаській ОДА.

Сформувався волонтерський рух у районі 2014 року. Відтоді на рахунку волонтерської команди Тальнівщини понад дві сотні поїздок на передову.

– Волонтери – це ті, хто забезпечив надійний тил нашим бійцям у перші тяжкі роки війни і продовжує свою роботу й донині, – відзначив Ярослав Березань. – Всі ми пам’ятаємо 2014-2015 роки: початок гібридної війни, відновлення української армії, яку, фактично, піднімали своїми силами українці. Саме у той час на Тальнівщині сформувався один з найпотужніших волонтерських рухів в області. Разом ми вже побували у п’яти поїздках на передову. Авдіївка, Попасна, Мар’їнка – наш звичний маршрут. Та, переконаний, надалі їхня кількість тільки зростатиме. Невтомну та самовіддану роботу наших земляків заслужено відзначив Президент України. Переконаний, що така відзнака стане додатковим стимулом для наших хлопців, аби вони продовжували свою нелегку, а, часом, і небезпечну роботу.

Президентські нагороди за волонтерську та гуманітарну роботу отримали Анатолій Скіченко Сергій Криворучко, Володимир Швець, Олександр Яровий та Валерій Кудла. Кажуть, продовжуватимуть їздити до українських бійців і надалі, аби ті відчували постійну підтримку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *